ویندی چیست؟

ویندی یک بستر آموزش ویدیویی آنلاین است. آموزش هایی که در ویندی منتشر می شوند به صورت ویدیویی،متنی و یا صوتی است. تمام افرادی که دارای توانایی و مهارت خاصی در زمینه های مختلف هستند می توانند آموزش های خود را در ویندی برای دیگر کاربران به اشتراک بگذارند و در عین حال از آن کسب درآمد داشته باشند.

ویندی پلتفرمی است که دوره های کاربردی و متنوع در زمینه های گوناگون را به کاربران معرفی می نماید. مهم ترین مزیت کلیدی ویندی، ایجاد فرصت های مختلف برای فروش و بازاریابی دوره ها و فراهم کردن بستری درآمدزا برای مدرسین و متخصصین است.

در ویندی دوره های آموزشی با نام مدرس منتشر می شوند و بابت هربار فروش یک دوره آموزشی سهم مشخص شده برای هر مدرس در پنل کاربری مدرسین قابل برداشت خواهد بود.

تمام دوره های آموزشی در ویندی با نام یا برند خود مدرس در سایت منتشر می شود. برای دوره های آموزشی پولی سهم مشخصی برای مدرسین در پنل کاربری آن ها  قابل برداشت است.

 

تدریس در ویندی به چه صورت است؟

در ویندی تمام صاحبان مهارت می توانند تجربیات و دانش خود را با دیگران به اشتراک بگذارند و از این طریق کسب درآمد کنند.

سهم مدرس از فروش دوره خود در ویندی  70٪ از فروش خواهد بود.

مدرس می تواند هر زمان که تمایل به تسویه حساب داشت در پنل کاربری خود درخواست تسویه حساب کند تا مبلغ تسویه مورد نظر به حساب او واریز شود.

مدرسین ویندی می توانند کلیه تراکنش ها و فروش دوره های آموزشی خود را در پنل کاربری حرفه ای مشاهده کنند و همچنین می توانند از طریق این پنل دوره های خود را نیز در سایت ثبت نمایند.

 

 

استودیوی فیلم برداری ویندی

مجموعه ویندی بیش از 2 سال است که در حوزه آموزش ویدیویی آنلاین فعال است و یک استودیوی مجهز و کامل را در اختیار دارد، مدرسینی که تمایل به ارائه آموزش های اختصاصی در ویندی دارند می توانند دوره های آموزشی خود را در استودیوی ویندی تهیه کنند.

خدماتی که در  استودیو ویندی ارائه می شود عبارتند از: فیلم برداری فول HD، صدابرداری به صورت استریو، نور پردازی کامل، استفاده از تکنولوژی پرده کرومامی (پرده سبز)، تدوین و مونتاژ حرفه ای فایل های آموزشی، میکس صدا و افزایش کیفیت خروجی، ساخت تیزر تبلیغاتی برای دوره های آموزشی، تهیه ویدیوی معرفی حرفه ای (جهت افزایش فروش بیشتر دوره) و...

در صورت تمایل به آگاهی از شرایط استفاده استودیوی فیلم برداری و رزرو وقت برای فیلم برداری می توانید با شرکت با شماره تلفن ۰۱۱۳۳۲۵۸۰۴۰ تماس حاصل نمایید.

 

چگونه می توانم در ویندی تدریس کنم؟

جهت همکاری با ویندی و تدریس دوره های آنلاین خود باید ابتدا در سایت ویندی عضو شوید و بعد از آن با مراجعه به پنل کاربری خود می توانید دوره آموزشی خود را ثبت نمایید، پس از بررسی دوره شما در صورتی که دوره ارائه شده با استانداردهای ویندی هماهنگی لازم را داشته باشد در سایت ویندی منتشر خواهد شد.

شما می توانید دوره های آموزشی خود را با مبلغ مشخص و یا به صورت رایگان ارائه کنید، ما برای ارائه دوره های شما به صورت رایگان هیچ مبلغی را از شما دریافت نخواهیم کرد و برای دوره های غیر رایگان نیز درصد مشخصی را طبق توضیحات بالا بابت هر فروش به شما پرداخت خواهیم کرد.

 

کلیه حقوق مادی و معنوی وب‌سایت ویندی متعلق به شرکت نوآوران نرم افزار آینده پارسیان (اینوسافت) است.